pozvání // save the date


Milí,

srdečně vás zveme na náš svatební obřad a následnou veselku.

Obřad se bude konat 3. 8. 2019 ve 14:00 na soutoku u kapličky Ecce Homo v Žamberku. Navazující oslava s hostinou se uskuteční pár kroků od soutoku v kulturní továrně Vonwillerka, ve které se výborně tančí. Budeme proto rádi, pokud s námi zůstanete do druhého dne.

Ubytování rádi pomůžeme domluvit, případně vymyslet alternativu, spojíte-li například účast na svatbě s poznáváním Orlických hor. Nocleh pro přespolní je předjednaný v různě velkých pokojích ve dvou penzionech v docházkové vzdálenosti od továrny. Žamberk je malé město, v létě však s čilým turistickým ruchem, z důvodu nutnosti včasné rezervace penzionů proto v případě vašeho zájmu o zprostředkování ubytování prosíme, abyste nám dali vědět co nejdříve. V parném dni je možné přespání i trempsky ve stanu na louce před továrnou. Trempská je v tom případě ale i vana formou koryta Divoké Orlice – Ganga style. Kousek proti proudu řeky je také kemp s chatičkami a koupalištěm. 

Příjezd do areálu Vonwillerky doporučujeme na 13:00. Parkovat můžete i na parkovišti před továrnou, které je bezpečné a zdarma.

Veškeré potřebné informace ke svatbě naleznete na těchto stránkách (slavení//infobalíček). Po oslavě sem nahrajeme také fotografie.

Těšíme se na vás ♥

Veru & Tom